منو

موسیقی آرامش بخش 01

تاثیر موسیقی

موسیقی آرامش بخش از بسیاری جهات سلامت مغز را بهبود می بخشد. موسیقی در هر سنی شما را با هوش تر، شادتر و خلاق تر میکند،مردم در سراسر دنیا به شکلی واحد به موسیقی پاسخ می دهند،اکنون پیشرفت در علوم اعصاب محققان را قادر می سازد تا میزان تاثیر موسیقی بر مغز را اندازه گیری کنند.
تاثیر موسیقی آرامش بخش بر مغز منجر به ایجاد شاخه جدیدی از تحقیقات شده که نحوه واکنش سیستم عصبی به موسیقی را بررسی میکند.شواهد علمی فراوانی وجود دارد که گوش دادن به موسیقی در محل کار میتواند شما را به کارمندی شادتر و خلاق تر تبدیل کند این به ویژه اگر موسیقی را خودتان انتخاب کنید بیشتر صدق میکند.
موسیقی پس زمینه عملکرد در کارهای شناختی را بهبود می بخشد دقت را بیشتر و انجام کارهای تکراری را با کارامدی بیشتر امکان پذیر میسازد.موسیقی آرامش بخش این قدرت را دارد که کیفیت بهتری از انچه واقعا هستیم را نمایان کند. رفتارهای مثبت اجتماعی شجاعت حضور بیشتری پیدا میکنند.گوش دادن به موسیقی باعث میشود افراد تمایل بیشتری برای کمک به دیگران داشته باشند. این تاثیر اجتماعی در جامعه بزرگسالان و کودکان هر دو مشاهده شده است.گوش دادن به اشعار مثبت میتواند تاثیر در میزان مهربانی و سخاوتمندی داشته باشد و حتی در میزان و چگونگی هزینه کرد منابع مالی شما اثر میگذارد . فرقی نمیکند در حال نواختن موسیقی باشید یا در حال گوش دادن به آن شما همچنان از مزایای مغزی آن بهره مند خواهید شد.
موسیقی درمان برای درمان مبتلایان به بوتیسم زوال عقل آلزایمر دردمزمن ترومای عاطفی و انواع اختلالات روانی از جمله اضطراب و افسردگی مفید است.از مزایای کار با موسیقی درمانگر می توان به بهبود خلق و خو تمرکز انگیزه وکاهش اضطراب عصبانیت استرس و نا امیدی اشاره کرد .
هنگام مدیتیشن ابتدا فضا را آوای کاسه تبتی پاکسازی کنید و  با عودها دستساز طبیعی رایحه ای دلشنین به فضا بدهید و با لباس سفید و ساده با استفاده از موسیقی آرامش بخش ملایمی وارد دنیای بی انتهای مراقبه شوید

اولین دیدگاه را ثبت کنید

  1. دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  2. دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  3. از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

فیلتر بر اساس شهر محصول
گالری برگ صدق
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
گالری برگ صدق